USŁUGI

ZAMÓWIENIA SPECJALNE - REALIZOWANE PRZEZ NASZ DZIAŁ PRODUKCJI

Dysponując nowoczesnymi maszynami „flatlock” i „blindstich” oraz resztą oprzyrządowania możemy realizować zlecenia na szycie wyrobów specjalnych z neoprenu i nylonu.

Produkcja własna

  • Bazując na naszym zapleczu produkcyjnym oferujemy produkcję wyrobów neoprenowych dla różnych zastosowań, w sytuacji gdy nie mogą Państwo znaleźć na rynku produktu importowanego z Azji, albo nie spełniają one Waszych oczekiwań. Produkowaliśmy dla klientów wyroby specjalne dla rehabilitacji, zajęć w wodzie, wyroby dla jeździectwa, myślistwa i wędkarstwa.
  • Jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie Państwa oczekiwań, lub wykonać produkt zgodny ze wzorem przesłanym przez Państwa.
  • Mamy nowoczesną maszynę „flatlock” szyjącą ściegiem 6 nitkowym z głowicą 4 igłową. Ścieg jest odporny na rozerwanie, przetarcie, splot nici gwarantuje elastyczność. W tej technologii wykonywane są ubiory – pianki do wody w zakresie grubości 1 – 5 mm.
  • Oferujemy przeszycia na „blindstitch” – maszynie podszywającej neopren tylko z wierzchu bez przekłuwania na wylot. jedynym ograniczeniem jest niemożność łączenia neoprenu laminowanego nylonem/jerseyem/polyestrem z neoprenem wykończonym gumą.
  • Posiadamy maszynę specjalną do wszywania zamków. Gwarantujemy ładnie i prosto wszyte zamki w neopren, bez falowania i innych wad widocznych obserwując produkty na rynku wytwarzane w warunkach nieprofesjonalnych.
  • Mamy też resztę maszyn i oprzyrządowania do wyrobów neoprenowych. Uszczelki, wygłuszenia przygotowane pod indywidualny projekt.

Rama uszczelniająca z neoprenu klejonego warstwami o grubości 40 mm

Przybornik na pasku wykonany z elastycznego neoprenu.

Przyborniki , torebki z logo Twojej firmy, atrybut agencji reklamowych.
Logo naniesione jest w technice sitodruku lub wgrzewane.

Pasek do maski nurkowej z taśmami do regulacji.

Neopren laminowany rzepem z naszym logo.