NOTA PRAWNA

Nota Prawna

Prezentowana zawartość serwisu wwww ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego. Dysponent i właściciel serwisu dokłada starań, aby treści przedstawione w niniejszym serwisie były rzetelne i aktualne, ale nie ponosi odpowiedzialności za skutki działań, podejmowanych w wyniku o te informacje.

W szczególności dysponent serwisu nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe rezultatem korzystania lub oparcia się na tych informacjach. Dotyczy to również form spędzania wolnego czasu, aktywności życiowej, zdrowia, edukacji i finansów.

Dysponent serwisu nie odpowiada za treści umieszczone na zewnętrznych serwisach www, do których linki zostały umieszczone w tym serwisie.

Niniejszy serwis, jego zawartość , wizualizacje graficzne są własnością właściciela serwisu PPHU KAP WORX Bydgoszcz.

Kopiowanie go w jakimkolwiek celu w całości, w części wymaga uprzedniej zgody właściciela. Rozpowszechnianie bez zgody jakakolwiek metodą znaną technice jest zabronione.

Prawo autorskie operuje pojęciem „dozwolonego użytku”. Polega ono na wykorzystywaniu krótkiego fragmentu z podaniem autora i źródła : cytowany fragment – serwis www.piankineoprenowe.pl , www.stormmride.com .