O Firmie

Stormm Ride

Przygodę z biznesem neoprenowym zaczęliśmy w 2003 roku.

Potrzeba aktywnego wypoczynku po latach intensywnej pracy w korporacji sprawiła, że pojawiła się szansa. Możesz nurkować, pływać na desce podczas urlopu i nie musisz ubierać po kimś używanej pianki z wypożyczalni sprzętu wodnego.
Skromny import pierwszych strojów z pianki neoprenowej był nowym doświadczeniem.
Wyjazdy do Azji, spotkania w fabrykach rozsianych w wielu miejscach Chin i Tajwanu sprawiły, że rozszerzaliśmy portfolio o nowe wyroby. Z czasem odkryliśmy, że potrzebny jest serwis strojów neoprenowych i zaczęła się  przygoda z rozwijaniem technologii.

Trwa ona do dziś i mamy swoje sukcesy na tym polu. W tej części Europy mamy najlepiej wyposażoną linię do produkcji z najszerszym wachlarzem obsługi różnych rodzajów neoprenu. Od super cienkich, elastycznych do najgrubszych, twardych odmian z różnymi wykończeniami od kevlaru, aramidu, przez nylony, poliestry do lycr.

Spośród wielu dróg rozwoju wybraliśmy wzrost organiczny. Byliśmy i jesteśmy skupieni na budowaniu długoletnich relacji z klientami, od zawsze ważniejsze była jakość, ani ilość.

To rodzinne przedsiębiorstwo.

Starsze pokolenie przecierało szlaki, uczyło się rynku, bez możliwości odwzorowania rozwiązań technicznych od firm w Europie.

Mąż z żoną – połączenie zdolności w technologii szycia i konstrukcji odzieży, technologii krawieckiej, oraz zdolności organizacyjnych, poszukiwania zaopatrzenia w surowce, technologie, maszyny na innych kontynentach i budowaniu długotrwałych relacji z klientami w Europie i poza kontynentem.

Młodsze pokolenie wniosło świeże spojrzenie, otwartość na modernizację produkcji, opakowań, relacji z działań firm w mediach społecznościowych, oraz high tech narzędzia informatyczne.

Obecnie prezentowana oferta to plon doświadczeń wielu lat z rynków EU, gdzie w sposób „analogowy” rozwijaliśmy sprzedaż i dystrybucję.

Zapraszamy do współpracy.