Kooperacja – Radinn torba na akcesoria

Radinn Accessory Bag

Zwykle nie publikujemy informacji o współpracy z innymi firmami, gdy jesteśmy skupieni na produkcji specjalnego wyrobu z neoprenu. Zaczyna się od koncepcji i pojawia się pierwszy produkt, wzór który po procesie projektowania, uzgodnień pod względem funkcjonalności przechodzi etap komercjalizacji i masowej produkcji. Teraz jeden wyjątek.

Radinn Accessory Bag Inside

Prezentujemy torbę na akcesoria dla firmy RADINN.COM (Radian AB 21120 Malmo Grimsbygatan 24 Sweden) Radinn Etui Accessory bag G3 140033AAR01 EAN 5904441370003 Łącznie w okresie 2019 – 2022r. wyprodukowaliśmy parę tysięcy sztuk. Zaprojektowana by pomieścić dokumentację techniczną, instrukcję obsługi, akcesoria, narzędzie serwisowe do czyszczenia dyszy, oraz leash łączący deskę z łydka surfera. Technologia wykonania zawierała sprytne rozwiązania łączenia neoprenu by na przykład rogi torby były wyprofilowane i utrzymywały kształt. Całość doskonale korespondowała z high tech produktem Radinn deska surfingową z napędem elektrycznym.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Zawody w kajakarstwie górskim AMP Kamienna 2022

Zawody w kajakarstwie górskim AMP Kamienna 2022

Poranek 9 kwietnia przywitał nas widokiem ośnieżonych drzew, aut i kajaków i wtedy pojawiła się myśl – tego jeszcze nie było! Na miejscu startu deszcz ze śniegiem na zmianę moczył sprzęt i ludzi. Mimo tego Zawodnicy docierali jeden po drugim do Biura Zawodów, odbierali numerki

Czytaj więcej ...